RK73G2ATTD4752F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4752F
JLCPCB Part #
C7284414
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS