SG73P1ETTP60R4F
MFR.Part #
SG73P1ETTP60R4F
JLCPCB Part #
C4290788
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS