RK73H2HTTE7680D
MFR.Part #
RK73H2HTTE7680D
JLCPCB Part #
C7342878
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS