RK73H2HTTE7682D
MFR.Part #
RK73H2HTTE7682D
JLCPCB Part #
C2583243
Description
-55℃~+155℃ 750mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS