RPC50820JTE
MFR.Part #
RPC50820JTE
JLCPCB Part #
C2597747
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS