HV732HTTE2875F
MFR.Part #
HV732HTTE2875F
JLCPCB Part #
C4068015
Description
-55℃~+155℃ 28.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS