RK73H2HTTE7683D
MFR.Part #
RK73H2HTTE7683D
JLCPCB Part #
C2583229
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS