RK73H2HTTE6980F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6980F
JLCPCB Part #
C2582160
Description
-55℃~+155℃ 698Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS