SG73G1JTTD9532C
MFR.Part #
SG73G1JTTD9532C
JLCPCB Part #
C7310298
Description
-55℃~+155℃ 333mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS