RK73H2HTTE6984F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6984F
JLCPCB Part #
C2579924
Description
-55℃~+155℃ 6.98MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS