RK73H2HTTE6982F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6982F
JLCPCB Part #
C7050853
Description
-55℃~+155℃ 69.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS