RK73B2HTTE100G
MFR.Part #
RK73B2HTTE100G
JLCPCB Part #
C2580771
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS