RK73H2HTTE60R4F
MFR.Part #
RK73H2HTTE60R4F
JLCPCB Part #
C2581824
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS