RK73G1ETTP6803F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6803F
JLCPCB Part #
C2577843
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS