RK73G1ETTP1962C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1962C
JLCPCB Part #
C4250046
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS