HV73V1JTTD3164F
MFR.Part #
HV73V1JTTD3164F
JLCPCB Part #
C4039094
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS