RK73H2HTTE6R04F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6R04F
JLCPCB Part #
C2579840
Description
-55℃~+155℃ 6.04Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS