RK73H2HTTE6044F
MFR.Part #
RK73H2HTTE6044F
JLCPCB Part #
C6975452
Description
-55℃~+155℃ 6.04MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS