RK73H2HTTE4871F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4871F
JLCPCB Part #
C2579887
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS