RK73H2HTTE4871D
MFR.Part #
RK73H2HTTE4871D
JLCPCB Part #
C2582926
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS