RK73H2HTTE4870F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE4870F
JLCPCB Part #
C2580038
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS