RN732BTTD7320F50
MFR.Part #
RN732BTTD7320F50
JLCPCB Part #
C4110643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS