RN73H1JTTD64R9C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD64R9C10
JLCPCB Part #
C3940842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS