RK73G2ARTTD5100D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD5100D
JLCPCB Part #
C6388359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS