RN73R2BTTD1693D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1693D50
JLCPCB Part #
C2530479
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS