RN73H1JTTD5490B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5490B50
JLCPCB Part #
C4350294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS