RK73H2HTTE4302F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4302F
JLCPCB Part #
C2580673
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS