SG73S2ERTTD1582F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1582F
JLCPCB Part #
C7079900
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS