SR73W2HTTER158F
MFR.Part #
SR73W2HTTER158F
JLCPCB Part #
C4289036
Description
-55℃~+150℃ 158mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS