RK73H2HTTE4532F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4532F
JLCPCB Part #
C2581275
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS