RN73H1JTTD98R8F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD98R8F100
JLCPCB Part #
C3926965
Package
0603
Description
100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS