RN732ATTD8202B50
MFR.Part #
RN732ATTD8202B50
JLCPCB Part #
C3987626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS