SG73P2ETTD122G
MFR.Part #
SG73P2ETTD122G
JLCPCB Part #
C4306888
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS