350222RJT
MFR.Part #
350222RJT
JLCPCB Part #
C2084755
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS