RK73H2HTTE2742F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2742F
JLCPCB Part #
C6270918
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS