RN73H1JTTD51R0C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R0C50
JLCPCB Part #
C4337582
Description
100mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS