RN73H2ATTD4271C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4271C50
JLCPCB Part #
C4012163
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.27kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS