SG73P2ATTD25R5D
MFR.Part #
SG73P2ATTD25R5D
JLCPCB Part #
C4085282
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS