RN73R1JTTD5830D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5830D25
JLCPCB Part #
C4035188
Description
-55℃~+155℃ 100mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS