SG73S2BRTTD825G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD825G
JLCPCB Part #
C6679156
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS