RK73H2HTTE2152F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2152F
JLCPCB Part #
C6186304
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS