RN73H2ATTD6802A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD6802A10
JLCPCB Part #
C2574211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS