RK73H2HTTE2150F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE2150F
JLCPCB Part #
C5726208
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS