RN73H1ETTP2911B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2911B25
JLCPCB Part #
C2535837
Description
-55℃~+155℃ 2.91kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS