RN73H2BTTD1651C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1651C25
JLCPCB Part #
C4278084
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS