ERJ-12SF3241U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12SF3241U
JLCPCB Part #
C20019837
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS