RK73H2HTTE1370F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1370F
JLCPCB Part #
C2581678
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS