RN73H2ETTD3161A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3161A10
JLCPCB Part #
C4321147
Description
250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS