SG73S2BRTTD1603F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1603F
JLCPCB Part #
C6296224
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS