RK73H2HTTE1330F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1330F
JLCPCB Part #
C2581795
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS